Fundacja CentrumCSR.PL na Forum Ekonomicznym w Krynicy!

KrynicaGrzegorz Piskalski weźmie udział w panelu o klauzulach społecznych w zamówieniach publicznych z udziałem m.in. prezesów NIK oraz Urzędu Zamówień Publicznych.

Najnowsza, XXVI edycja Forum Ekonomicznego odbędzie się od 6 do 8 września w Krynicy. Od lat stanowi ono przestrzeń dyskusji decydentów z kręgów politycznych oraz biznesowych.

Prezes zarządu Fundacji CentrumCSR.PL, Grzegorz Piskalski, weźmie udział w organizowanej przez Instytut Spraw Obywatelskich INSPRO debacie na temat roli klauzul społecznych w zamówieniach publicznych.

Piskalski mini– Omawiać na niej będziemy korzyści, jakie przedsiębiorstwa, instytucje państwowe i samorządowe, a także my – obywatele odnosimy z obecności klauzul społecznych w przetargach publicznych zamawiających – mówi Piskalski. – Będziemy również zastanawiać się, jak już dziś możemy przekonywać do ich jak najszerszego stosowania – dodaje.

Panel dyskusyjny odbędzie się 7 września o 14.25 w Sali Tarnów (pawilon I, budynek F). W prowadzonej przez Rafała Górskiego, prezesa INSPRO debacie udział wezmą również:

- Małgorzata Stręciwilk, prezes Urzędu Zamówień Publicznych.

- Krzysztof Kwiatkowski, prezes Najwyższej Izby Kontroli.

- Wacław Jacek Adamczyk, burmistrz Białej Rawskiej.

- Witalij Pierow z Rosyjskiego Uniwersytetu Ekonomicznego im. Plechanowa.