O Instytucie

O Fundacji CentrumCSR.PL

Fundacja CentrumCSR.PL jest istniejącą od 2006 roku niezależną organizacją pozarządową, działającą na zasadzie non-profit.

Naszym głównym celem jest promocja działań społecznie i środowiskowo odpowiedzialnych wśród instytucji publicznych i przedsiębiorstw.

Zajmujemy się upowszechnianiem wiedzy, prowokowaniem debaty publicznej oraz lobbingiem w zakresie społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Współpracujemy z wieloma organizacjami reprezentującymi różne grupy interesariuszy w Polsce i za granicą.

Oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie innym organizacjom społecznym, związkom zawodowym oraz administracji publicznej.

Od roku 2016 prowadzimy Instytut Zrównoważonych Zamówień Publicznych.

Nasz zespół   

IMG_7003_netGrzegorz Piskalski, prezes zarządu

Od 2007 r. kieruje Fundacją CentrumCSR.PL, polską organizacją non-profit działającej na rzecz większej odpowiedzialności biznesu. W tym czasie uczestniczył w realizacji licznych projektów, zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Jako ekspert pracował dla organizacji pozarządowych, związków zawodowych oraz izb gospodarczych. Zaangażowany był m.in. w badania dot. CSR i flexicurity na Podkarpaciu, międzynarodową kampanię pt. „Facing Finance”, dotyczącą roli praw człowieka w polityce inwestycyjnej instytucji finansowych oraz międzynarodową kampanię „Rights for the people rules for the business” prowadzoną przez European Coalition for Corporate Justice. Magister stosunków międzynarodowych (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), absolwent studiów podyplomowych z dziedziny integracji europejskiej oraz praw człowieka.

 

 

 

k-dudaKatarzyna Duda

Monitoruje zamówienia publiczne z województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego oraz małopolskiego. Autorka raportu „Outsourcing usług ochrony oraz utrzymania czystości w instytucjach publicznych”

Kontakt: k.duda@centrumcsr.pl 

 

 

 

B KozekBartłomiej Kozek, specjalista do spraw komunikacji

Odpowiedzialny za promowanie działań organizacji, m.in. komunikację z mediami, obsługę strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Absolwent wiedzy o kulturze w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Publicysta magazynu „Zielone Wiadomości” oraz Trybuna.eu. Polski korespondent Zielonego Magazynu Europejskiego. Pasjami czyta o XIX wieku oraz I wojnie światowej. Fan Star Treka.

Kontakt: b.kozek@centrumcsr.pl