Zapraszamy do Gdańska na okrągły stół o zamówieniach publicznych!

gdansk-herb29 listopada między 11.00 a 14.00 podyskutujemy na temat roli zrównoważonych przetargów w Urzędzie Miejskim w Gdańsku (ul. Długi Targ 39/40, sala 209).

Ilość miejsc ograniczona – zapraszamy do rejestracji na adres e-mailowy malgorzata.drewnowska@gdansk.gda.pl do 24 listopada.

Szanowni Państwo,

Fundacja CentrumCSR.PL oraz Miasto Gdańsk, biorące udział w realizacji projektu „NonHazCity”, zapraszają do udziału w bezpłatnym seminarium „Okrągły stół dotyczący zrównoważonych zamówień publicznych”.

Celem spotkania jest wymiana wiedzy i przedstawienie opinii, dotyczących uwzględniania w zamówieniach publicznych kryteriów społecznych i środowiskowych.

Seminarium adresowane jest do przedstawicieli instytucji publicznych realizujących przetargi, a także władz urzędów i samorządów, związków zawodowych, pracodawców i wszystkich osób, które mogą wpłynąć na wzrost popularności zrównoważonych zamówień publicznych.

Seminarium odbędzie się dnia 29.11.2016 r w godzinach 11.00-14.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Gdańsku przy ul. Długi Targ 39/40, w sali 209.

Prezentacje wprowadzające:

  • Małgorzata Drewnowska (Urząd Miejski w Gdańsku, Wydział Środowiska).

Prezentacja projektu „NonHazCity” – redukcja emisji substancji niebezpiecznych z obszarów miejskich w regionie Morza Bałtyckiego.

  • Grzegorz Piskalski (Fundacja CentrumCSR.PL).

Wnioski z projektu „Monitoring zrównoważonych zamówień publicznych w Polsce”.

  • Sylwia Szczepańska (ekspert KK NSZZ „Solidarność”).

Problem zatrudnienia podwykonawców na umowę o pracę w kontekście nowelizacji Pzp.

  • Katarzyna Grecka (Bałtycka Agencja Poszanowania Energii S.A).

Zielone zamówienia publiczne.

  • Marek Komorowski (Urząd Miejski w Gdańsku, Biuro Zamówień Publicznych).

Doświadczenia w stosowaniu klauzul społecznych w zamówieniach publicznych – jak wdrażać klauzule społeczne w jst na przykładzie Miasta Gdańsk.

Po zakończeniu dyskusji zapraszamy na lunch.

Zgłoszenie uczestnictwa prosimy przesyłać na adres e-mailowy malgorzata.drewnowska@gdansk.gda.pl do dnia 24.11.2016 r. Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

gdansk-partners-logo

Grafika newsletter FIO